Zásilkové obaly se slevou -30%. Akce platí jen do 5. srpna. zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Credits - tvůrci webu

CCN PLUS s.r.o. - Ing. Petr Auxt

Programátorské práce na celém E-shopu proběhly pod taktovkou Ing. Petra Auxta. Petr měl na starosti vymýšlení funkcí a zároveň napojování na informační systém Helios. Při ruce mu byl programátor Jiří Mrázek a konzultace probíhali s majitelem firmy Arnoštem Štěpánkem.

Unimedia s.r.o.  - Matěj Bort

Bravurní práci odvedl Matěj Bort, který je i majitelem grafického studia Unimedia. Matěj se podílel na tvorbě moderní grafiky včetně UX a testování responzivní verze. Byl skvělý partner při vývoji funkcí a následně nasazení do provozu.

PSHK s.r.o. - Matěj Moravec

Kodérských prací se zhostil na výbornou Matěj Moravec.
Během tvorby webu si vylepšil nejen svoje schopnosti v nejmodernějším kódování webu, ale můžeme mu říkat právěm pane Ing. Matěj byl neuvěřitelně pečlivý a zároveň stálá opora při stálém ladění webu i pro již skoro zaniknutý prohlížeč Internet Explorer.

Servisbal Obaly s.r.o. - Jan Nymš

Vedení celého projektu zašťiťoval Jan Nymš. Do prací na novém eshopu se zapojil celý tým Eobalů. Vývoj na novém webu byl složitý a vyžadoval mnoho hodin diskuzí.

Saperta - Petr Tomšů

Informační systém a napojení na Helios měl na starosti Petr Tomšů a jeho tým z firmy Saperta. Mnoho hodit strávil on a jeho Tým při vývoji funkcí pro nový eshop, včetně testování a průběžného ladění.