Balicí papír v roli gačovaný
Balicí papír s vrstvou parafínu, který nepropouští vodu. Gačovaný papír tedy slouží jako základní ochrana proti vodě a vlhkosti během přepravy a skladování.
- není určen pro přímý styk s potravinami
- na zakázku dodáme další formáty papírů
Vlastnosti produktu
Gramáž: 100 g/m2
Materiál: Papír gačovaný parafínem
Barva: Hnědá
Typ: Oboustranný
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
7 089,70 Kč
6 877,01 Kč
6 664,32 Kč
6 522,52 Kč
PBR 1080 GA R
Balící papír
- balicí papír s vrstvou parafínu, který nepropouští vodu
- slouží jako základní ochrana proti vodě během přepravy a skladování
- není určen pro přímý styk s potravinami
- NA ZAKÁZKU LZE DODAT I JINÉ FORMÁTY PAPÍRU
| šířka role | 1080 mm |
| návin | cca 650 m |
| materiál | papír gačovaný parafínem |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 70 (odchyl. 1-2 kg) kg |
| typ | oboustranný |
| gramáž | 100 g/m2 |
| průměr role | 500 mm |
| celní nomenklatura | 48239085 |