Vysoušecí sáček TranSorb
Ideální vysoušedla do klasického exportního kontejneru.
- snižuje hodnotu rosného bodu a tím brání kondenzaci vody
- schopny pohltit vodu až o dvojnásobku hmotnosti vlastní váhy
- velice snadná aplikace
- POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ SÁČKŮ VÁM BEZPLATNĚ VYPOČÍTÁME
Nabízíme také další vysoušecí sáčky plněné silikagelem nebo bentonitem.
Vlastnosti produktu
Délka: 280 mm
Šířka: 130 mm
Hmotnost: 196 g
Barva: Bílá
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
69,43 Kč
63,88 Kč
62,49 Kč
61,10 Kč
EVS TranSorb - 196g
Sáčky naplněné speciálním sušivem s vynikající absorpcí vlhkosti.
- ideální vysoušedlo do exportního kontejneru
- snižuje hodnotu rosného bodu a tím brání kondenzaci vody
- schopny pohltit vodu až o dvojnásobku hmotnosti vlastní váhy
- velice snadná aplikace
- dávkování: 1balení (32ks) je určeno pro 20FT kontejner pro jednu cestu
Nabízíme také jiné typy vysoušecích sáčků plněných silikagely nebo bentonitem.
| šířka | 130 mm |
| délka | 280 mm |
| materiál | vermikulid a chlorid draselný |
| barva | bílá |
| hmotnost | 196 g |
| materiál sáčku | tyvek (značka netkané textilie) |
| rozměry | 280x130 mm |
| celní nomenklatura | 38249996 |