Svářečka PE fólií stolní bez ořezu
Profesionální svářečka PE fólií je určená k uzavírání polyetylenových sáčků svařováním. Využití najde jak v průmyslovém provozu, tak v domácnostech.
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
Vlastnosti produktu
Použití: Na polyetylén, polypropylén
Provedení: Stolní bez ořezu
Napájecí napětí: 230 V
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
2 111,61 Kč
2 006,03 Kč
SVA 200 H celisti
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 200 mm |
| hmotnost | 2,7 kg |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní bez ořezu |
| typ | KF 200 H |
| napájecí napětí | 230 V |
| šířka sváru | 2 mm |
| celní nomenklatura | 84224000 |
2 897,08 Kč
2 752,23 Kč
SVA 300 H celisti
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 300 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní bez ořezu |
| typ | KF 300 H |
| celní nomenklatura | 84224000 |
4 197,81 Kč
3 987,92 Kč
SVA 400 H celisti
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 400 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní bez ořezu |
| typ | KF 400 H |
| celní nomenklatura | 84224000 |
5 051,03 Kč
4 798,48 Kč
SVA 520 H celisti
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- jednoduché užívání, zvyšuje produktivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 520 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stolní bez ořezu |
| typ | KF 520 H |
| celní nomenklatura | 84229090 |