Svářečka PE fólií stojanová
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- pracovní výška je 800 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
Vlastnosti produktu
Provedení: Stojanová bez ořezu
Použití: Na polyetylén, polypropylén
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
8 840,00 Kč
8 398,00 Kč
SVA 300 F stojan
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- pracovní výška je 800 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 300 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stojanová bez ořezu |
| typ | KF 300 F |
| celní nomenklatura | 84224000 |
10 250,00 Kč
9 737,50 Kč
SVA 450 F stojan
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- pracovní výška je 800 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 450 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stojanová bez ořezu |
| celní nomenklatura | 84224000 |
11 600,00 Kč
11 020,00 Kč
SVA 600 F stojan
- pro svařování polyetylenových sáčků a fólií
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- svářecí lišta krytá teflonovou páskou vytváří svár 2 mm
- pracovní výška je 800 mm
- možnost nastavení svářecího impulsu
- ke všem nabízeným svářečkám dodáváme spotřební materiál a náhradní díly
- zajišťujeme servis
| šířka svářecích čelistí | 600 mm |
| použití | na polyetylén, polypropylén |
| provedení | stojanová bez ořezu |
| typ | KF 600 F |
| celní nomenklatura | 84224000 |