Stretch fólie transparentní

Zrušit vybrané parametry

V naší nabidce naleznete několik druhů stretch fólií, které se liší především tloušťkou fólie, návinem a barvou. U všech fólií uvádíme garantovaný minimální návin. Prvotřídní  stretch fólie PREMIUM se vyznačují malou příměsí recyklátů a vysokou průtažností - na zabalení palety tedy spotřebujete méně materiálu. Nejčastěji používanou tloušťkou stretch fólií je 0,02 mm, tedy 20 mikronů. Pro velmi těžké produkty doporučujeme použít tloušťku stretch fólie 23 mikronů naopak pro lehké zboží postačí levnější stretch fólie 17 mikronů. Stejné vlastnosti mají i neprůhledné, černé nebo bílé, stretch fólie, které se používají pro diskrétní balení zásilek a snižují riziko vykradení.

Pro usnadnění manipulace se stretch fóliemi doporučujeme použít odvíječe, s kterými docílíte výrazného urychlení práce.

Nabízíme kvalitní stretch fólie s garantovanými vlastnostmi

V nabídce dále naleznete stretch fólie s označením XT3 , které jsou vyráběny speciální technologií, při které je dosahována potřebná pevnost i při použití nižší tloušťky materiálu. Tyto fólie se vyznačují nejlepším poměrem cena a výkon.

Stretch fólie NANO jsou vyrobeny unikátním technologickým postupem, který i přes nízkou tloušťku zajišťuje vysokou odolnost proti protržení. Zároveň umožňují snížení spotřeby materiálu na zabalení jedné paletové zásilky proti běžným fóliím. 

Zrušit vybrané parametry
Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám