Spona do sponkovačky M1 10/14
Vlastnosti produktu
Šířka hřbetu spony: 10,6 mm
Povrchová úprava: Galvanizace zinkem
Materiál: Ocel
Balení: 5000 ks
Použití: Do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
SPS BE 140 06 5
- spona do sponkovačky M1 a kladiva RPF
- ocel, pozinkovaný povrch
| délka spony | 6 mm |
| materiál | ocel |
| použití | do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF |
| balení | 5000 ks |
| šířka hřbetu spony | 10,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizace zinkem |
| celní nomenklatura | 83052000 |
SPS BE 140 10 5
- spona do sponkovačky M1 a kladiva RPF
- ocel, pozinkovaný povrch
| délka spony | 10 mm |
| materiál | ocel |
| použití | do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF |
| balení | 5000 ks |
| šířka hřbetu spony | 10,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizace zinkem |
| celní nomenklatura | 83052000 |
219,32 Kč
SPS BE 140 12 5
- spona do sponkovačky M1 a kladiva RPF
- ocel, pozinkový povrch
| délka spony | 12 mm |
| materiál | ocel |
| použití | do sponkovačky M1 10/14 a kladiva RPF |
| balení | 5000 ks |
| šířka hřbetu spony | 10,6 mm |
| povrchová úprava | galvanizace zinkem |
| celní nomenklatura | 83052000 |