Spona do sponkovačky P6C-8
Vlastnosti produktu
Použití: Do sešívačky Bostitch P6C-8
Šířka hřbetu spony: 11,5 mm
Materiál: Ocel
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
0,10 Kč
0,090 Kč
0,080 Kč
SPO STH 6
Sponka Bostitch STCR 5019 délka 6 mm
Pro sešívačku kartonážní P6C-8
- Ocelová pozinkovaná sponka
- Ploché válcování drátu pro spoj zabraňujícímu protržení papíru
| délka spony | 6 mm |
| materiál | ocel |
| použití | do sešívačky Bostitch P6C-8 |
| balení | 5000 ks |
| šířka hřbetu spony | 11,5 mm |
| povrchová úprava | galvanizace zinkem |
| celní nomenklatura | 72209020 |
0,10 Kč
0,090 Kč
0,080 Kč
SPO STH 10
Sponka Bostitch STCR 5019 délka 10 mm
Pro sešívačku kartonážní P6C-8
- Ocelová pozinkovaná sponka
- Ploché válcování drátu pro spoj zabraňujícímu protržení papíru
| délka spony | 10 mm |
| materiál | ocel |
| použití | do sešívačky Bostitch P6C-8 |
| balení | 5000 ks |
| šířka hřbetu spony | 11,5 mm |
| povrchová úprava | galvanizace zinkem |
| celní nomenklatura | 72209020 |