Spona do sešívačky JK 561-18 (balení 2500 ks)
Nakupte víc a ušetříte
od 1 BAL
451,90 Kč/BAL
0,18 Kč/ks
sleva
0%
od 2 BAL
429,31 Kč/BAL
0,17 Kč/ks
sleva
5%
od 5 BAL
406,71 Kč/BAL
0,16 Kč/ks
sleva
10%
od 10 BAL
384,12 Kč/BAL
0,15 Kč/ks
sleva
15%
od 20 BAL
361,52 Kč/BAL
0,14 Kč/ks
sleva
20%
0,14 Kč
bez DPH
Skladem 40
BAL.
Můžete mít: úterý 2. 6.
Doprava ZDARMA při nákupu nad 5 000 Kč
Spona do sešívačky JK 561-18 (balení 2500 ks)
- originální spony JOSEF KIHLBERG
- kvalitní spony do manuální i pneumatické sponkovačky
- vyrobeny z oceli potažené mědí
Vlastnosti produktu
| délka spony | 18 mm |
| materiál | ocel |
| použití | do sešívaček JK c.561M, JK c.561PN |
| balení | 2500 ks |
| šířka hřbetu spony | 32,1 mm |
| válcování spon | 0,9 x 1,9 mm |
| povrchová úprava | galvanizace mědí |
| celní nomenklatura | 83052000 |
| produkt naleznete v kategoriích |
|
Našli jste chybu? Pošlete nám informaci.