Sleva až -50% na stretch fólie pokračuje!zobrazit méně ZJISTIT VÍCE

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Snažíme se pomáhat. Podporujeme lidi prchající před válkou i "chráněnou" pekárnu

Není nám lhostejné, v jakém světě žijeme. Proto podporujeme několik aktivit a projektů, které pomáhají lidem v nouzi nebo s handicapem. Tato podpora je realizována naši mateřskou společnosti Servisbal Obaly i přímo jednotlivými kolegy.

V nedávné době se jednalo o tyto aktivity:

Darovali jsme vytápění lidem, kterým válka sebrala domovy

Kdo je připraven není překvapen. Tímto heslem jsme se řídili v době, kdy hrozilo, že nepoteče plyn, kterým v Servisbalu topíme. Proto jsme si pořídili velkokapacitní naftový generátor, který dokáže ohřát za hodinu prostory o velikosti 6000 m3. Dopadlo to naštěstí dobře, plyn je v České republice stále k dispozici a generátor jsme nepotřebovali.

Proto ho posíláme dál potřebnějším. Darovali jsme ho slovenské pobočce známe charitativní organizace ADRA, která ho bude používat na Ukrajině pro vytápění prostor, kde jsou ubytovaní lidé, kteří museli kvůli válce opustit své domovy.

S přicházejícím létem asi vytápění potřeba nebude, bohužel se ale zdá, že válka v brzké době neskončí, takže své využití jistě najde s příchodem chladných podzimních měsíců.

Podporujeme pekárnu, která zaměstnává lidi s postižením

Dlouhodobě podporujeme Pferdu, organizaci, která pomáhá lidem s postižením žít normálním životem. Dělá to pomocí sociálních služeb a provozem sociálních podniků v našem kraji.

Jedním z těchto podniků je Pekárna Na Plechu, která zaměstnává lidi s mentálním postižením. Pečou a připravují výborné sladkosti i další pokrmy, které od nich odebíráme pro různé firemní akce.