Síťový rukáv
Obalová síťovina tvoří pružný „síťový rukáv“, který se přizpůsobí každému povrchu. Zamezuje poškození v důsledku vzájemného kontaktu výrobků.
- ochrana proti poškození, zabraňuje oděrům při otřesech
- obal skupinově balených kusových produktů
- univerzální použití
- nízká cena
- jednoduchá aplikace
- snadné přizpůsobení produktu
- vhodné pro kovové díly, lahve, rostliny, zemědělské produkty, nábytek atd.
Vlastnosti produktu
Materiál: Polyethylen (PE)
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
794,00 Kč
762,24 Kč
730,48 Kč
698,72 Kč
RS 150
- ochrana proti poškození, zabraňuje oděrům při otřesech
- obal skupinově balených kusových produktů
- univerzální použití
- nízká cena
- jednoduchá aplikace
- snadné přizpůsobení produktu
- vhodné pro kovové díly, lahve, rostliny, zemědělské produkty, nábytek atd.
| materiál | polyethylen (PE) |
| typ | hadice |
| balení | 100 bm |
| doporučeno pro průměr | 20-40 mm |
| celní nomenklatura | 39239000 |
794,00 Kč
762,24 Kč
730,48 Kč
698,72 Kč
RS 152
- ochrana proti poškození, zabraňuje oděrům při otřesech
- obal skupinově balených kusových produktů
- univerzální použití
- nízká cena
- jednoduchá aplikace
- snadné přizpůsobení produktu
- vhodné pro kovové díly, lahve, rostliny, zemědělské produkty, nábytek atd.
| materiál | polyethylen (PE) |
| typ | hadice |
| balení | 100 bm |
| doporučeno pro průměr | 30-60 mm |
| celní nomenklatura | 39239000 |
1 694,00 Kč
1 626,24 Kč
1 558,48 Kč
1 490,72 Kč
RS 125
- ochrana proti poškození, zabraňuje oděrům při otřesech
- obal skupinově balených kusových produktů
- univerzální použití
- nízká cena
- jednoduchá aplikace
- snadné přizpůsobení produktu
- vhodné pro kovové díly, lahve, rostliny, zemědělské produkty, nábytek atd.
| materiál | polyethylen (PE) |
| typ | hadice |
| balení | 100 bm |
| doporučeno pro průměr | 30-80 mm |
| celní nomenklatura | 39239000 |
1 034,00 Kč
992,64 Kč
951,28 Kč
909,92 Kč
RS 160
- ochrana proti poškození, zabraňuje oděrům při otřesech
- obal skupinově balených kusových produktů
- univerzální použití
- nízká cena
- jednoduchá aplikace
- snadné přizpůsobení produktu
- vhodné pro kovové díly, lahve, rostliny, zemědělské produkty, nábytek atd.
| materiál | polyethylen (PE) |
| typ | hadice |
| balení | 100 bm |
| doporučeno pro průměr | 40-70 mm |
| celní nomenklatura | 39239000 |
1 449,00 Kč
1 391,04 Kč
1 333,08 Kč
1 275,12 Kč
RS 20110
- ochrana proti poškození, zabraňuje oděrům při otřesech
- obal skupinově balených kusových produktů
- univerzální použití
- nízká cena
- jednoduchá aplikace
- snadné přizpůsobení produktu
- vhodné pro kovové díly, lahve, rostliny, zemědělské produkty, nábytek atd.
| materiál | polyethylen (PE) |
| typ | hadice |
| balení | 50 bm |
| doporučeno pro průměr | 90-140 mm |
| celní nomenklatura | 39239000 |