Plastové rohy
Plastové rohy se vkládají pod vázací pásku, aby nedošlo k poškození vlivem ostrých hran nebo pnutí pásky.
Rohy s výstupky se dají snadno vmáčknout do kartonového obalu, takže drží na svém místě.
Barevné provedení plastového rohu se liší dle dodávky.
Vlastnosti produktu
Materiál: Polypropylen (PP)
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
1,12 Kč
1,03 Kč
0,90 Kč
0,90 Kč
0,84 Kč
VR bez
- chrání obal před poškozením vázací páskou
- vhodné pro měkčí materiály (kartony, měkké dřevo apod.)
- barevné provedení se liší dle dodávky
| délka | 40 mm |
| šířka | 40 mm |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | liší se dle dodávky |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | bez výstupku |
| celní nomenklatura | 39239000 |
1,64 Kč
1,51 Kč
1,31 Kč
1,31 Kč
1,23 Kč
VR S
- chrání obal před poškozením vázací páskou
- vhodné pro měkčí materiály (kartony, měkké dřevo apod.)
- výstupky (bodce) zajišťují snadnou aplikaci na obal
- vhodné pro pásky o šířce do 18 mm
- barevné provedení se liší dle dodávky
| délka | 40 mm |
| šířka | 40 mm |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | liší se dle dodávky |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | s výstupkem |
| celní nomenklatura | 39239000 |
1,30 Kč
1,74 Kč
1,30 Kč
1,74 Kč
1,30 Kč
1,74 Kč
1,30 Kč
1,74 Kč
1,30 Kč
1,74 Kč
VR S FO
- chrání obal před poškozením vázací páskou
- vhodné pro měkčí materiály (kartony, měkké dřevo apod.)
- výstupky (bodce) zajišťují snadnou aplikaci na obal
- vhodné pro pásky o šířce do 18 mm
| délka | 50 mm |
| šířka | 40 mm |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | černá |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | s výstupkem |
| celní nomenklatura | 39239000 |
1,52 Kč
1,52 Kč
1,52 Kč
1,22 Kč
1,14 Kč
VR SS
- chrání obal před poškozením vázací páskou
- vhodné pro měkčí materiály (kartony, měkké dřevo apod.)
- výstupky (bodce) zajišťují snadnou aplikaci na obal
- pro pásky do šířky 33 mm
- barevné provedení se liší dle dodávky
| délka | 80 mm |
| šířka | 36 mm |
| materiál | polypropylen (PP) |
| barva | liší se dle dodávky |
| tloušťka materiálu | 2 mm |
| provedení | s výstupkem |
| celní nomenklatura | 39239000 |