PE pytel plochý
Kvalitní polyetylenové pytle pro balení objemného zboží. Díky materiálu o tloušťce 0,1 - 0,2 mm mají pytle zvýšenou pevnost.
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
25,71 Kč
24,42 Kč
23,14 Kč
21,85 Kč
20,57 Kč
PYPE 600 1000
- pytle vhodné i pro balení těžkých a objemných předmětů
- tloušťka materiálu zajišťuje zvýšenou pevnost
- nepropouští vodu, chrání před deštěm
- lze použít i jako vložku do přepravních obalů (krabic, přepravek apod.)
| šířka | 600 mm |
| výška | 1000 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 150 µm |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 39201089 |
33,86 Kč
32,17 Kč
30,47 Kč
28,78 Kč
27,09 Kč
PYPE 600 1200
- pytle vhodné i pro balení těžkých a objemných předmětů
- tloušťka materiálu zajišťuje zvýšenou pevnost
- nepropouští vodu, chrání před deštěm
- lze použít i jako vložku do přepravních obalů (krabic, přepravek apod.)
| šířka | 600 mm |
| výška | 1200 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 200 µm |
| balení | 20 ks |
| celní nomenklatura | 39201089 |
29,33 Kč
27,86 Kč
26,40 Kč
24,93 Kč
23,46 Kč
PYPE 700 1400
- pytle vhodné i pro balení těžkých a objemných předmětů
- tloušťka materiálu zajišťuje zvýšenou pevnost
- nepropouští vodu, chrání před deštěm
- lze použít i jako vložku do přepravních obalů (krabic, přepravek apod.)
| šířka | 700 mm |
| výška | 1400 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 100 µm |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 39232100 |
28,76 Kč
27,32 Kč
25,88 Kč
24,45 Kč
23,01 Kč
PYPE 800 1200 100
- pytle vhodné i pro balení těžkých a objemných předmětů
- tloušťka materiálu zajišťuje zvýšenou pevnost
- nepropouští vodu, chrání před deštěm
- lze použít i jako vložku do přepravních obalů (krabic, přepravek apod.)
| šířka | 800 mm |
| výška | 1200 mm |
| materiál | PE regranulát (ne pro styk s potravinami) |
| tloušťka materiálu | 100 µm |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 39201025 |
40,65 Kč
38,62 Kč
36,59 Kč
34,55 Kč
32,52 Kč
PYPE 1000 1500
- pytle vhodné i pro balení těžkých a objemných předmětů
- tloušťka materiálu zajišťuje zvýšenou pevnost
| šířka | 1000 mm |
| výška | 1500 mm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| tloušťka materiálu | 100 µm |
| balení | 50 ks |
| celní nomenklatura | 39201025 |