Papírové tácky
Nabízíme papírové tácky pro servírování jídel. Jsou vyrobeny z kvalitního a pevného papíru, který má atest pro přímý styk s potravinami. Hodí se pro použití v domácnostech i profesionálních provozech.
🚚 Papírové tácky na jídlo dodáváme do 24 hodin! ⚡
Díky pevné konstrukci zvládnou tyto tácky na jídlo i těžší pokrmy, takže jsou ideální pro širokou škálu jídel. Tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny.
Pokud hledáte jednorázové tácky, které jsou zároveň ekologické a funkční, naše nabídka vás určitě nezklame.
Díky pevné konstrukci zvládnou tyto tácky na jídlo i těžší pokrmy, takže jsou ideální pro širokou škálu jídel.
- vyrobeny z kvalitního a pevného papíru
- atest pro přímý styk s potravinami
- pro použití v domácnostech i profesionálních provozech
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| délka | 170 mm |
| šířka | 110 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| počet ks v balení | 2000 |
| celní nomenklatura | 48236910 |
Díky pevné konstrukci zvládnou tyto tácky na jídlo i těžší pokrmy, takže jsou ideální pro širokou škálu.
- vyrobeny z kvalitního a pevného papíru
- atest pro přímý styk s potravinami
- pro použití v domácnostech i profesionálních provozech
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| délka | 200 mm |
| šířka | 130 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| počet ks v balení | 1000 |
| celní nomenklatura | 48236910 |
Díky pevné konstrukci zvládnou tyto tácky na jídlo i těžší pokrmy, takže jsou ideální pro širokou škálu jídel.
- vyrobeny z kvalitního a pevného papíru
- atest pro přímý styk s potravinami
- pro použití v domácnostech i profesionálních provozech
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| délka | 230 mm |
| šířka | 160 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| počet ks v balení | 1000 |
| celní nomenklatura | 48236910 |
Díky pevné konstrukci zvládnou tyto tácky na jídlo i těžší pokrmy, takže jsou ideální pro širokou škálu jídel.
- vyrobeny z kvalitního a pevného papíru
- atest pro přímý styk s potravinami
- pro použití v domácnostech i profesionálních provozech
- tácky jsou určeny primárně pro suché a netučné potraviny
| délka | 270 mm |
| šířka | 190 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| počet ks v balení | 500 |
| celní nomenklatura | 48236910 |