Papírová miska kraft
Praktické papírové misky vhodné pro podávání suchých, vlhkých i mastných potravin. Jsou ideální pro rychlé občerstvení, catering, festivaly i firemní akce. Misky jsou pevné, stabilní a ekologické, vyrobené z hnědého papíru bez plastové vrstvy.
Skvělá pro podávání hranolků, nuget, salátů nebo dezertů.
Vlastnosti:
- vhodná pro suché, vlhké i mastné pokrmy
- pevný papír, přírodní vzhled
- ideální pro street food, catering a fast food
Praktické papírové misky vhodné pro podávání suchých, vlhkých i mastných potravin. Jsou ideální pro rychlé občerstvení, catering, festivaly i firemní akce. Misky jsou pevné, stabilní a ekologické, vyrobené z hnědého papíru bez plastové vrstvy.
Skvělá pro podávání hranolků, nuget, salátů nebo dezertů.
Vlastnosti:
- vhodná pro suché, vlhké i mastné pokrmy
- pevný papír, přírodní vzhled
- ideální pro street food, catering a fast food
| materiál | Papír - kraft |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 6,8 g |
| počet ks v balení | 1000 |
| objem | 240 ml |
| celní nomenklatura | 48236910 |
Praktické papírové misky vhodné pro podávání suchých, vlhkých i mastných potravin. Jsou ideální pro rychlé občerstvení, catering, festivaly i firemní akce. Misky jsou pevné, stabilní a ekologické, vyrobené z hnědého papíru bez plastové vrstvy.
Skvělá pro podávání hranolků, nuget, salátů nebo dezertů.
Vlastnosti:
- vhodná pro suché, vlhké i mastné pokrmy
- pevný papír, přírodní vzhled
- ideální pro street food, catering a fast food
| materiál | Papír - kraft |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 13,7 g |
| počet ks v balení | 500 |
| objem | 668 ml |
| celní nomenklatura | 48236910 |
Praktické papírové misky vhodné pro podávání suchých, vlhkých i mastných potravin. Jsou ideální pro rychlé občerstvení, catering, festivaly i firemní akce. Misky jsou pevné, stabilní a ekologické, vyrobené z hnědého papíru bez plastové vrstvy.
Skvělá pro podávání hranolků, nuget, salátů nebo dezertů.
Vlastnosti:
- vhodná pro suché, vlhké i mastné pokrmy
- pevný papír, přírodní vzhled
- ideální pro street food, catering a fast food
| materiál | Papír - kraft |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 18,4 g |
| počet ks v balení | 400 |
| objem | 890 ml |
| celní nomenklatura | 48236910 |