Papírová manžeta
Praktické papírové manžety na kelímky o průměru 80 mm a 90 mm, ideální pro ochranu prstů před horkým nápojem. Zajišťuje pohodlné držení a zároveň působí esteticky a profesionálně – skvělé řešení pro kavárny, stánky, kanceláře i catering.
Praktické papírové manžety na kelímky o průměru 90 mm, ideální pro ochranu prstů před horkým nápojem. Zajišťuje pohodlné držení a zároveň působí esteticky a profesionálně – skvělé řešení pro kavárny, stánky, kanceláře i catering.
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 3,8 g |
| počet ks v balení | 1000 |
| specifikace | Pro kelímek s průměrem 80 mm |
| celní nomenklatura | 48239085 |
Praktické papírové manžety na kelímky o průměru 80 mm, ideální pro ochranu prstů před horkým nápojem. Zajišťuje pohodlné držení a zároveň působí esteticky a profesionálně – skvělé řešení pro kavárny, stánky, kanceláře i catering.
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| hmotnost | 4,4 g |
| počet ks v balení | 1000 |
| specifikace | Pro kelímek s průměrem 90 mm |
| celní nomenklatura | 48239085 |