Obálky na doklady s potiskem
Samolepicí obálky na průvodní doklady, které jsou přiloženy k zásilce. Vhodné pro faktury, dodací listy, návody apod. Vícejazyčný potisk pro jasnou identifikaci dokladů.
- jednoduchá ochrana dokumentů před ztrátou
- samolepicí zadní strana s kvalitním kaučukovým lepidlem
- obálku nelze po nalepení odstranit bez poškození
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
Vlastnosti produktu
Materiál: Polyethylen (LDPE)
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
1 199,12 Kč
1 139,16 Kč
1 079,21 Kč
1 079,21 Kč
1 079,21 Kč
OA C5 T9J
- viditelné přiložení dokladů k zásilce
- opatřena 9víti jazyčným tiskem
- zadní strana samolepicí
- nelze odstranit bez poškození
- odolné povětrnostním vlivům
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
| délka vnitřní | 225 mm |
| šířka vnitřní | 165 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | C5 |
| barva | transparentní |
| balení | 1000 ks |
| tisk | Dodací list - faktura |
| formát obsahu | A5 |
| celní nomenklatura | 39232990 |
1 171,42 Kč
1 112,85 Kč
1 054,28 Kč
995,71 Kč
937,14 Kč
OA DL documents
- viditelné přiložení dokladů k zásilce
- opatřena tiskem "DOCUMENTS ENCLOSED"
- český překlad: "přiložené dokumenty"
- zadní strana samolepicí
- nelze odstranit bez poškození
- odolné povětrnostním vlivům
- teplota pro aplikaci: +10°C a více
| délka vnitřní | 240 mm |
| šířka vnitřní | 130 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| formát | DL |
| barva | transparentní |
| balení | 1000 ks |
| tisk | Documents enclosed |
| celní nomenklatura | 39232990 |