Doprava zdarma

Vážení zákazníci, z důvodu plánované inventury vám zboží objednané v termínu 16.-17.2.2023 budeme expedovat od 20.2. Děkujeme za pochopení.zobrazit méně

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Nové video o Eobalech. Nahlédněte pod pokličku našeho e-shopu.

Za poslední dva roky se toho u nás hodně změnilo. Vyrostla velkorysá skladová  hala, koupili jsme nové výrobní technologie a náš tým se rozšířil. A protože jednou vidět je lepší než stokrát slyšet (nebo číst), natočili jsme nové video, abyste si náš rozvoj mohli prohlédnout i vy.

Všechny tyto změny totiž děláme hlavně pro vás, naše milé zákazníky. Chceme mít skladem ještě více zboží, vyrábět nové typy obalů a poskytovat lepší služby.

Průvodcem ve videu je náš maskot, kapitán Lusk. Objevuje se celkem třikrát, protože tři jsou i naše pilíře hlavních benefitů pro zákazníky.

1. Naše obalové moře je opravdu rozlehlé

Postavili jsme nové sklady, takže máme k dispozici velmi široký sortiment obalů. Všechny jsou k dispozici k okamžitému doručení. U nás máte vždy jistotu skladových zásob.

2. Obaly vám dodáme rychlostí blesku

Přesněji, do 24 hodin. Díky propracovaným logistickým postupů a moc šikovným skladníkům, můžete mít obaly u sebe na skladě hned druhý den po objednání.

3. Máme svůj přístav. Jmenuje se Servisbal

Všichni v Eobalech patříme pod Servisbal, naši mateřskou společnost. Znamená to, že máme bezpečné zázemí společnosti, která obaly vyvíjí, testuje a pak i vyrábí. Servisbal se na trhu s obaly pohybuje již 30 let a jeho služeb využívají tisíce zákazníků.