Papírový kelímek hnědý natural
🥤Pokud hledáte praktické řešení pro servírování teplých i studených nápojů, jsou papírové jednorázové kelímky to pravé. Papírové kelímky představují ideální volbu pro všechny, kdo nabízí rychlé občerstvení, potřebují být mobilní, nabízí občerstvení „s sebou“, nebo shání jednorázové nádobí např. na oslavy. Jednorázové kelímky ocení kavárny, restaurace, stánky s občerstvením, ale i domácnosti.
Upozornění: Potisk kelímků na míru nenabízíme.
Papírové kelímky jsou:
- Vhodné pro servírování teplých i studených nápojů
- Pevné a odolné – vyrobené z kvalitního papíru
- Hygienické a bezpečné – neovlivňují chuť nápoje
- Dostupné v několika velikostech
- Pro krátkodobý kontakt s horkými potravinami (do 70 °C na 2 hodiny nebo 100 °C na 15 minut)
- Není určeno k dlouhodobému skladování po ohřevu (ani při pokojové teplotě, ani v chladničce)
Papírové kelímky vhodné pro servírování rychlého občerstvení i na oslavy. Ocení je kavárny, restaurace, stánky i domácnosti.
- vhodné pro servírování teplých i studených nápojů
- pevné a odolné – vyrobené z kvalitního papíru
- hygienické a bezpečné – neovlivňují chuť nápoje
- pro krátkodobý kontakt s horkými potravinami (do 70 °C na 2 hodiny nebo 100 °C na 15 minut)
- není určeno k dlouhodobému skladování po ohřevu (ani při pokojové teplotě, ani v chladničce)
| výška | 60 mm |
| materiál | papír potažený plastovou fólií |
| barva | hnědá |
| potisk | produkt obsahuje plast |
| hmotnost | 3,2 g |
| průměr | 62 mm |
| počet ks v balení | 1000 |
| teplotní odolnost | max. 100 °C |
| objem | 110 ml |
| optimální využití | 80 ml |
| celní nomenklatura | 48236990 |
Papírové kelímky vhodné pro servírování rychlého občerstvení i na oslavy. Ocení je kavárny, restaurace, stánky i domácnosti.
- vhodné pro servírování teplých i studených nápojů
- pevné a odolné – vyrobené z kvalitního papíru
- hygienické a bezpečné – neovlivňují chuť nápoje
- pro krátkodobý kontakt s horkými potravinami (do 70 °C na 2 hodiny nebo 100 °C na 15 minut)
- není určeno k dlouhodobému skladování po ohřevu (ani při pokojové teplotě, ani v chladničce)
| výška | 78 mm |
| materiál | papír potažený plastovou fólií |
| barva | hnědá |
| potisk | produkt obsahuje plast |
| hmotnost | 4,6 g |
| průměr | 73 mm |
| počet ks v balení | 1000 |
| teplotní odolnost | max. 100 °C |
| objem | 200 ml |
| optimální využití | 180 ml |
| celní nomenklatura | 48236990 |
Papírové kelímky vhodné pro servírování rychlého občerstvení i na oslavy. Ocení je kavárny, restaurace, stánky i domácnosti.
- vhodné pro servírování teplých i studených nápojů
- pevné a odolné – vyrobené z kvalitního papíru
- hygienické a bezpečné – neovlivňují chuť nápoje
- pro krátkodobý kontakt s horkými potravinami (do 70 °C na 2 hodiny nebo 100 °C na 15 minut)
- není určeno k dlouhodobému skladování po ohřevu (ani při pokojové teplotě, ani v chladničce)
| výška | 91 mm |
| materiál | papír potažený plastovou fólií |
| barva | hnědá |
| potisk | produkt obsahuje plast |
| hmotnost | 8 g |
| průměr | 80 mm |
| počet ks v balení | 1000 |
| teplotní odolnost | max. 100 °C |
| objem | 280 ml |
| optimální využití | 200 ml |
| celní nomenklatura | 48236990 |
Papírové kelímky vhodné pro servírování rychlého občerstvení i na oslavy. Ocení je kavárny, restaurace, stánky i domácnosti.
- vhodné pro servírování teplých i studených nápojů
- pevné a odolné – vyrobené z kvalitního papíru
- hygienické a bezpečné – neovlivňují chuť nápoje
- pro krátkodobý kontakt s horkými potravinami (do 70 °C na 2 hodiny nebo 100 °C na 15 minut)
- není určeno k dlouhodobému skladování po ohřevu (ani při pokojové teplotě, ani v chladničce)
| výška | 114 mm |
| materiál | papír potažený plastovou fólií |
| barva | hnědá |
| potisk | produkt obsahuje plast |
| hmotnost | 9,4 g |
| průměr | 80 mm |
| počet ks v balení | 1000 |
| teplotní odolnost | max. 100 °C |
| objem | 330 ml |
| optimální využití | 300 ml |
| celní nomenklatura | 48236990 |