Kartonová paleta
Přepravní palety z nasávané kartonáže jsou ideální pro jednorázové použití. Dostatečná pevnost, nízká hmotnost a dobrá stohovatelnost předurčují tyto výrobky pro jednorázové použití bez nutnosti se zabývat nákladnou logistikou. S výhodou se uplatňují u výrobců objemných a lehkých výrobků, v internetových obchodech, zásilkové službě a v logistice. Recyklace je obdobná jako u odpadního papíru.
Výhody palety z nasávané kartonáže:
- nízká cena
- dobrá stohovatelnost - úspora místa ve skladu a při přepravě
- nízká hmotnost - formát europalety cca 3,5 kg
- hydrofobní úprava zajišťuje odolnost proti vlhkosti
- bez škůdců - palety procházejí tepelným ošetřením
- vhodné pro leteckou přepravu
- vhodné pro jednorázové použití
Přepravní palety z nasávané kartonáže jsou ideální pro jednorázové použití. Dostatečná pevnost, nízká hmotnost a dobrá stohovatelnost předurčují tyto výrobky pro jednorázové použití bez nutnosti se zabývat nákladnou logistikou. S výhodou se uplatňují u výrobců objemných a lehkých výrobků, v internetových obchodech, zásilkové službě a v logistice. Recyklace je obdobná jako u odpadního papíru.
Výhody palety z nasávané kartonáže:
- Nízká cena
- Dobrá stohovatelnost (úspora místa ve skladu a při přepravě)
- Nízká hmotnost (formát europalety cca 3,5 kg)
- Hydrofobní úprava zajišťuje odolnost proti vlhkosti
- Bez škůdců (palety procházejí tepelným ošetřením)
- Vhodné pro leteckou přepravu
- Vhodné pro jednorázové použití
| materiál | nasávaná kartonáž (100% recykl. papír) |
| hmotnost | 1,1 kg |
| množství na paletě | 140 ks |
| max. plošné zatížení | 200 kg |
| ekologické | ano |
| rozměry | 1/4 EUR paleta (600x400 mm) |
| celní nomenklatura | 48237090 |
Přepravní palety z nasávané kartonáže jsou ideální pro jednorázové použití. Dostatečná pevnost, nízká hmotnost a dobrá stohovatelnost předurčují tyto výrobky pro jednorázové použití bez nutnosti se zabývat nákladnou logistikou. S výhodou se uplatňují u výrobců objemných a lehkých výrobků, v internetových obchodech, zásilkové službě a v logistice. Recyklace je obdobná jako u odpadního papíru.
Výhody palety z nasávané kartonáže:
- Nízká cena
- Dobrá stohovatelnost (úspora místa ve skladu a při přepravě)
- Nízká hmotnost (formát europalety cca 3,5 kg)
- Hydrofobní úprava zajišťuje odolnost proti vlhkosti
- Bez škůdců (palety procházejí tepelným ošetřením)
- Vhodné pro leteckou přepravu
- Vhodné pro je jednorázové použití
| materiál | nasávaná kartonáž (100% recykl. papír) |
| stohovatelnost | výška stohu cca. 16ks /1m |
| hmotnost | 1,8 - 2,4 kg |
| množství na paletě | 60 ks |
| teplotní odolnost | -20 až +80 °C |
| max. plošné zatížení | 250 kg |
| ekologické | ano |
| rozměry | 1/2 EUR paleta (800x600 mm) |
| celní nomenklatura | 48237090 |
Přepravní palety z nasávané kartonáže jsou ideální pro jednorázové použití. Dostatečná pevnost, nízká hmotnost a dobrá stohovatelnost předurčují tyto výrobky pro jednorázové použití bez nutnosti se zabývat nákladnou logistikou. S výhodou se uplatňují u výrobců objemných a lehkých výrobků, v internetových obchodech, zásilkové službě a v logistice. Recyklace je obdobná jako u odpadního papíru.
Výhody palety z nasávané kartonáže:
- Nízká cena
- Dobrá stohovatelnost (úspora místa ve skladu a při přepravě)
- Nízká hmotnost (formát europalety cca 3,5 kg)
- Hydrofobní úprava zajišťuje odolnost proti vlhkosti
- Bez škůdců (palety procházejí tepelným ošetřením)
- Vhodné pro leteckou přepravu
- Vhodné pro jednorázové použití
| materiál | nasávaná kartonáž (100% recykl. papír) |
| stohovatelnost | cca 16 ks/1m |
| hmotnost | 3,1 - 3,6 kg |
| množství na paletě | 30 ks |
| teplotní odolnost | -20 až +80 °C |
| max. plošné zatížení | 250 kg |
| ekologické | ano |
| rozměry | EUR paleta (1200x800 mm) |
| celní nomenklatura | 48237090 |