Fixační tělíska papírová
Papírová fixační tělíska "paper chips" jsou vyrobeny z dílků pravidelně mačkaného papíru, který se používá k vyplnění volného prostoru v krabici. Jsou ze 100% recyklovaného materiálu. Papírová tělíska dokonale zafixují volně ložené produkty v krabici a zabrání tak možnému vzniku poškození během přepravy.
- výplňový materiál šetrný k přírodě - ze 100% recyklovaného papíru
- působí esteticky - jsou vhodné pro dárkové balení
- z trvale udržitelných zdrojů - certifikace FSC®
- může být zlikvidován společně s kartonovou krabicí jako jednodruhový obal/výplň
- ochrana produktu před nárazy a otřesy - zabraňuje pohybu produktu uvnitř krabice a brání tak vzniku poškození
Vyzkoušejte také naše další fixační tělíska.
Papírová fixační tělíska PAPER CHIPS je speciální mačkaný papír, který se používá k vyplnění volného prostoru v krabici. Je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu. Papírová tělíska dokonale zafixují volně ložené produkty v krabici a zabrání tak možnému vzniku poškození během přepravy.
- výplňový materiál šetrný k přírodě - ze 100% recyklovaného papíru
- z trvale udržitelných zdrojů - certifikace FSC®
- může být zlikvidován společně s kartonovou krabicí jako jednodruhový obal/výplň
- ochrana produktu před nárazy a otřesy - zabraňuje pohybu produktu uvnitř krabice a brání tak vzniku poškození
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| barva | bílá |
| objem obalu | 400 l |
| hmotnost balení | cca 8,2 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |
Papírová fixační tělíska PAPER CHIPS je speciální mačkaný papír, který se používá k vyplnění volného prostoru v krabici. Je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu. Papírová tělíska dokonale zafixují volně ložené produkty v krabici a zabrání tak možnému vzniku poškození během přepravy.
- výplňový materiál šetrný k přírodě - ze 100% recyklovaného papíru
- z trvale udržitelných zdrojů - certifikace FSC®
- může být zlikvidován společně s kartonovou krabicí jako jednodruhový obal/výplň
- ochrana produktu před nárazy a otřesy - zabraňuje pohybu produktu uvnitř krabice a brání tak vzniku poškození
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| barva | černá-hnědá |
| objem obalu | 400 l |
| hmotnost balení | 8,3 kg |
| ekologické | ano |
| celní nomenklatura | 48239085 |
Papírová fixační tělíska PAPER CHIPS je speciální mačkaný papír, který se používá k vyplnění volného prostoru v krabici. Je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu. Papírová tělíska dokonale zafixují volně ložené produkty v krabici a zabrání tak možnému vzniku poškození během přepravy.
- výplňový materiál šetrný k přírodě - ze 100% recyklovaného papíru
- z trvale udržitelných zdrojů - certifikace FSC
- může být zlikvidován společně s kartonovou krabicí jako jednodruhový obal/výplň
- ochrana produktu před nárazy a otřesy - zabraňuje pohybu produktu uvnitř krabice a brání tak vzniku poškození
| materiál | papír (100% podíl recyklovaného materiálu) |
| barva | hnědá |
| objem obalu | 400 l |
| hmotnost balení | cca 8,2 kg |
| balení | pytel: 800x420x1200 mm |
| ekologické | ano |
| certifikace FSC® | ano |
| celní nomenklatura | 48191000 |