Bublinková fólie perforovaná
Univerzální bublinková fólie pro tlumení otřesů během přepravy. Lze použít také jako výplňový materiál pro prázdný prostor uvnitř obalu.
- perforovaná po 1 m bez nutnosti řezání
- ušetříte 40% času na balení a až 30% materiálu
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
Hledáte další typy bublinek? Vybírejte z naší kompletní nabídky bublinkových fólií.
Vlastnosti produktu
Tloušťka materiálu: 34 µm
Materiál: Polyethylen (PE)
Barva: Transparentní
Druh bublinkové fólie: Dvouvrstvá perforovaná
Průměr bublinky: 9,5 mm
Produkt naleznete v kategoriích:
Varianty produktu
300,79 Kč
288,76 Kč
276,73 Kč
264,70 Kč
BR 500 PER
- perforovaná po 1 m bez nutnosti řezání
- univerzální balicí materiál
- voděodolná bublinková fólie
- možné opakované použití
- ušetříte 40% času na balení a až 30% materiálu
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 34 µm |
| hmotnost role | 2 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá perforovaná |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |
586,12 Kč
562,68 Kč
539,23 Kč
515,79 Kč
BR 1000 PER
- univerzální balicí materiál
- perforovaná po 1 m bez nutnosti řezání
- ušetříte 40% času na balení a až 30% materiálu
- fixace a prokládání zboží v obalu
- chrání i proti oděru
- pružná, nepropustná, chrání proti vlhkosti
- ekologicky nezávadná, recyklovatelná
| šířka role | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| barva | transparentní |
| tloušťka materiálu | 34 µm |
| hmotnost role | 3,3 kg |
| druh bublinkové fólie | dvouvrstvá perforovaná |
| průměr bublinky | 9,5 mm |
| celní nomenklatura | 39201040 |