1 firma, 4 prestižní ocenění | Eobaly.cz

POSLEDNÍ EXPEDICE zboží v letošním roce proběhne 20. prosince, a to u objednávek přijatých do 13:00 h. Zboží objednané po tomto termínu vám odešleme nejdříve 2. ledna.zobrazit méně

zobrazit více

1 firma, 4 prestižní ocenění

Patříme pod Servisbal, rodinnou firmu z Dobrušky, která letos slaví 30 let od založení. Oslavy jsme si zpříjemnili ziskem několika významných firemních ocenění.

Nejprestižnější z nich jsou Worldstar for Packaging 2023 za nejpovedenější obaly v celosvětovém měřítku a Czech Best Managed Companies pro nejlépe řízené firmy v Česku. Další oblastí ve které jsme získali uznání, je naše udržitelné podnikání, které bylo oceněno 3. místem v kategorii Strategie Ekonom žebříčku udržitelnosti. Neméně důležitá je i personální sféra a 2. místo v hodnocení Zaměstnavatel roku 2023 v Královéhradeckém kraji.

Ocenění nejenom za obaly

Na těchto úspěších si ceníme především toho, že se jedná o ohodnocení naší práce napříč jednotlivými sférami, které jsou důležité pro úspěšné a zároveň společensky odpovědné podnikání. Naše společnost je jedinou v ČR, která získala ocenění nejenom za svá obalová řešení, ale zároveň za kvalitu a výkonnost i ekologii.


obr.: kolegové z vedení Servisbalu přebrali ocenění pro nejlépe řízené firmy v České republice

To, že Servisbal při vyhodnocování všech zmíněných kritérií obstál, je pro nás velkou poctou. Znamená to, že veškeré vynaložené úsilí dává smysl jak nám, tak i externím hodnotitelům. Vnímáme ji jako svého druhu pečeť kvality.