Papírové sáčky s bočními sklady
Univerzální a levné sáčky. Jsou podobné jako známé svačinové sáčky, díky roztažitelným bočním stěnám ale mají větší objem.
Jsou vyrobeny z kvalitního papíru, proto jsou dostatečně pevné a netrhají se. Působí estetickým přírodním dojmem. Jedná se o ekologické obaly, který se dá snadno recyklovat.
Používají se pro balení menšího zboží, například kosmetiky, bylinek a jako dárkové obaly.
Univerzální a levné sáčky s větším objemem díky roztažitelným bočním stěnám. Z kvalitního papíru, pevné a netrhají se, působí přírodním dojmem a snadno se recyklují. Vhodné pro balení kosmetiky, bylinek a jako dárkové obaly.
| délka | 100 mm |
| výška | 220 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 0,5 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| boční sklady | 50 mm |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Univerzální a levné sáčky s větším objemem díky roztažitelným bočním stěnám. Z kvalitního papíru, pevné a netrhají se, působí přírodním dojmem a snadno se recyklují. Vhodné pro balení kosmetiky, bylinek a jako dárkové obaly.
| délka | 120 mm |
| výška | 240 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 1 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| boční sklady | 50 mm |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Univerzální a levné sáčky s větším objemem díky roztažitelným bočním stěnám. Z kvalitního papíru, pevné a netrhají se, působí přírodním dojmem a snadno se recyklují. Vhodné pro balení kosmetiky, bylinek a jako dárkové obaly.
| délka | 140 mm |
| výška | 320 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 2 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| boční sklady | 70 mm |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Univerzální a levné sáčky s větším objemem díky roztažitelným bočním stěnám. Z kvalitního papíru, pevné a netrhají se, působí přírodním dojmem a snadno se recyklují. Vhodné pro balení kosmetiky, bylinek a jako dárkové obaly.
| délka | 150 mm |
| výška | 350 mm |
| materiál | papír |
| barva | hnědá |
| nosnost | 2,5 kg |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 500 |
| boční sklady | 70 mm |
| celní nomenklatura | 48194000 |