Papírové sáčky malé
Jedná se o tzv. „lékárenské sáčky“. Hodí se pro balení drobných předmětů. Jsou vyrobeny z kvalitního bílého papíru, proto působí estetickým dojmem.
Po použití se snadno recyklují a nezanechávají po sobě žádné škodlivé látky.
Papírové „lékárenské sáčky“ z kvalitního bílého papíru, vhodné pro balení drobných předmětů. Estetické a snadno recyklovatelné.
| délka | 80 mm |
| výška | 110 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 4000 |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Papírové „lékárenské sáčky“ z kvalitního bílého papíru, vhodné pro balení drobných předmětů. Estetické a snadno recyklovatelné.
| délka | 110 mm |
| výška | 170 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 3000 |
| celní nomenklatura | 48194000 |
Papírové „lékárenské sáčky“ z kvalitního bílého papíru, vhodné pro balení drobných předmětů. Estetické a snadno recyklovatelné.
| délka | 130 mm |
| výška | 190 mm |
| materiál | papír |
| barva | bílá |
| gramáž | 35 g/m2 |
| počet ks v balení | 2000 |
| celní nomenklatura | 48194000 |