Eobaly Servisbal

O společnosti

SERVISBAL OBALY s.r.o.

Servibal je moderní společnost zabývající se návrhy, výrobou a prodejem obalů. Věnuje se jak obchodu se standardní řadou obalů, tak zpracováním kompletních obalových řešení dle specifických požadavků zákazníků. Společnost Servisbal s.r.o. v Dobrušce vznikla v roce 1993. Název Servisbal od počátku vyjadřoval základní filozofii firmy: „Servis pro balení", která se později stala i jejím posláním. Více o Servisbalu zde.

eOBALY.cz

Internetový obchod eOBALY.cz je provozován od roku 2003. Od počátku jeho činnosti se pokoušíme dodržovat a nadále rozvíjet vynikající zákaznický servis, který spočívá v kombinaci širokého sortimentu, spolehlivých služeb, výhodných cen a rychlého dodání do 24 hodin (viz proč zde nakupovat).

Ocenění

Za svoji činnost jsme získali již řadu ocenění, mezi nejvýznamnější řadíme titul Firma roku 2008. Patříme mezi členy mezinárodní obalové a logistické asociace PackSynergy, a také asociace ADMAZ. Samozřejmostí je certifikace dle ISO 9001 a ISO 14001, e-shop je certifikován sdružením APEK.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

 

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Letní akce 2