Vážení zákazníci, z důvodu velkého množství objednávek a zvýšené nemocnosti našich zaměstnanců se doba expedice může prodloužit na 3-7 pracovních dní. Osobní odběry jsou dočasně zrušeny. Děkujeme za pochopení. Pro více informací rozklikněte.zobrazit méně

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Expedujeme do 3 až 7 dnů kvůli covidovým opatřením

Bojujeme s Covidem, musíme přijmout tato opatření:
 

  • z e-shopu nyní expedujeme za 3 až 7 dní
  • doba zakázkové výroby se pohybuje mezi 6 až 12 týdny
  • zrušení osobního odběru
     

Vyjádření ředitele společnosti p. Lukáše J. Horčičky


Vážení zákazníci,

nejprve mi dovolte vám všem v těchto složitých časech popřát hodně zdraví, síly a trpělivosti. Děkuji vám také za dosavadní spolupráci a důvěru, kterou nepovažujeme za samozřejmou a všichni u nás ve společnosti si jí nesmírně ceníme.

V důsledku nepříznivého vývoje epidemiologické situace v České republice i ve světě jsem Vás nucen informovat, že i SERVISBAL byl touto epidemií zasažen.
Aktuálně se potýkáme se zvýšenou nemocností ve skladech, výrobě i v kancelářích. Bohužel se tedy může stát, že díky nepřítomnosti kolegů budete na nabídku čekat déle, než je u nás obvyklé.

Doba expedice standardních produktů skladem se vlivem této situace může v několika následujících týdnech prodloužit na 3 až 7 dní a zakázková výroba se může pohybovat v rozmezí 6 až 12ti týdnů.
O vývoji situace vás samozřejmě budeme průběžně informovat. Mohu vás ubezpečit, že děláme vše pro to, abychom se, při zachování zdraví našich zaměstnanců, během několika následujících týdnů vrátili do běžného režimu.

Děkuji vám za pochopení a trpělivost v těchto nelehkých časech. Ze všech sil se budeme snažit, abychom se co nejdříve navrátili k normálu a byli vám schopni kdykoliv poskytnout nadstandardní servis, na který jste s naší společností zvyklí. 

S úctou,

Ing. Lukáš Jiří Horčička
Ředitel společnosti
Servisbal Obaly s.r.o. - provozovatel eshopu Eobaly.cz

V Dobrušce dne 16.2.2021