Vážení zákazníci, vzhledem k velkému množství objednávek ke zpracování a vytíženosti přepravní služby, může docházet ke zpoždění doručení vašich zásilek o 2-3 dny. Osobní odběr je možný, ale pouze s vyzvednutím v pracovní dny mezi 12:00-13:00 hod.zobrazit méně

zobrazit více ZJISTIT VÍCE

Dočasně doba dodání 3-4 dny, osobní odběr pouze od 12. do 13. hod.

Dodání zboží nám bude trvat o něco déle, jinak fungujeme na 100%

Vážení zákazníci,

Servisbal je tu stále pro vás. Vaše objednávky vyřizujeme a expedujeme. Zákaznický servis funguje, na telefonech i e-mailech, neváhejte se na nás obrátit, když budete potřebovat. Z důvodu velkého množství objednávek a prevence před nákazou, jsme přijali tato opatření:

1. Dodání očekávejte o dva až tři dny později

Sklady máme plné, pracujeme na 100%, expedice nám však bude trvat o dva až tři dny déle. Tedy dočasně počítejte s prodlouženou dobou dodání na tři až čtyři dny. Důvodem je opravdu obrovské množství objednávek.

2. Osobní odběr pouze ve přesně vymezený čas: mezi 12. a 13. hodinou

  • vždy prosím nejprve počkejte na potvrzovací email, že je zboží připraveno k výdeji

Důvodem omezení je snaha minimalizovat riziko nákazy našich zaměstnanců i zákazníků. Dodržujte proto prosím svědomitě všechna opatření přijatá v souvislosti s koronavirem. 

Chcete nám pomoci?

  • Objednávejte krabice po celých paletách, ostatní obaly po baleních. Tento údaj uvádíme u většiny produktů.
  • Nenechávejte prosím objednávku na poslední chvíli. Trochu zpoždění teď mívají i dopravci. Když objednáte s časovou rezervou budeme všichni klidnější.

Vážení zákazníci, omlouváme se za vzniklá opatření, věřte, že děláme maximum, abychom Vám doručili obaly v pořádku a včas. Předem díky za pochopení.

Kolektiv pracovníků e-shopu.

Datum aktualizace: 26.11.2020