Eobaly Servisbal

Zdražení papíru

Vážení zákazníci,Zdražení papíru

dovolte, abychom Vás informovali o současném a následném vývoji cen papíru, lepenky a tudíž i obalů z těchto materiálů.

Od roku 2013 se ceny vstupu pro výrobu nikterak výrazně neměnily a nebyl tedy důvod k žádným výrazným změnám cen. V letošním roce, přesněji v červnu a červenci, ovšem došlo k výraznému nárůstu cen papíru na bázi primárního vlákna celkem o 20 EUR/t, následně i cen papíru na bázi sekundárního vlákna o 35 EUR/t a klíčoví výrobci papíru na tento negativní vývoj reagovali adekvátním navýšením cen papíru. Toto navýšení cen základní vstupní suroviny pro výrobu produktů z vlnité lepenky tak bude mít bohužel vliv i na zvýšení našich prodejních cen sortimentu z papíru a vlnité lepenky, a to v odhadovaném rozpětí 5-8%.

Díky našim dlouhodobým obchodním vztahům s dodavateli a nadstandardním skladovacím možnostem jsme prozatím ceny ponechali na původních úrovních a tento stav garantujeme do konce září 2015 s následným navýšením cen od 1. října 2015.

V rámci naší vzájemné dlouhodobé spolupráce a korektního obchodního jednání Vás proto o plánovaném zdražení informujeme s dostatečným předstihem, abyste mohli realizovat své plánované objednávky ještě za stávajících „výhodných" podmínek.

Doufáme, že přijmete tato opatření s pochopením a nadále nám zachováte přízeň. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici a můžete nás kdykoliv kontaktovat ohledně podrobnějšího vysvětlení či osobní konzultace.

S přátelským pozdravem.

Ing. Vladislav Hofman
obchodní ředitel SERVISBAL OBALY s.r.o.
Na Poříčí 661
518 01 Dobruška

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Letní akce 2