Eobaly Servisbal

Doprava a platba

Vážení zákazníci, poskytujeme pro Vás následující možnosti dodávky a úhrady zboží. Více v obchodních podmínkách.

Možnosti platby

Kartou online

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA.

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení zakázky Vás eshop přesměruje na platební bránu společnosti GOPAY s.r.o., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny tyto údaje máte na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Doporučení od nás: Příslušná banka si automaticky zapamatuje Vámi zadané údaje o platební kartě pro další budoucí platby (zrušit tuto možnost můžete kdykoliv v sekci osobního účtu). Díky zapamatování karty budete jednodušeji nakupovat a platit kartou, již nebudete zadávat údaje z karty, ale platební brána si zapamatuje vámi zadané údaje a provede transakci rychleji bez nutnosti zadávat údaje z karty. Vše opět s maximální možnou mírou zabezpečení na straně GOPAY s.r.o.

dobírkou

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

eKonto Online

Způsob pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu Raiffeisenbank, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

MojePlatba

Rychlá a bezpečná platba pro klienty Komerční banky. Při jejím využití jsou zboží, elektronické licence a eknihy expedovány okamžitě.

Servis 24 online

Rychlá a bezpečná platba pro klienty České spořitelny. Při jejím využití jsou zboží, elektronické licence a eknihy expedovány okamžitě.
csob platební brána

ČSOB Online platba

Rychlá a bezpečná platba pro klienty ČSOB. Při jejím využití jsou zboží, elektronické licence a eknihy expedovány okamžitě.
qr platba

QR kód

Platba pomocí QR kódu vám usnadní vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit vaši objednávku. Stačí vyfotit QR kód chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.
platba převodem

Platba předem - zálohovou fakturou

Při využití služeb jiných bank může dokončení objednávky trvat 1-3 pracovní dny.
Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby
(číslo účtu, variabilní symbol a částku).
O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.
Doporučení: využívejte rychlý bankovní převod - potvrzení platby je u nás do 5 minut.
faktura

Příkazem (odběr na fakturu)

Jste naším dobrým zákazníkem, který u nás nakoupil v každém z posledních třech kalendářních měsíců alespoň za 30 000 Kč? Pokud ano, zeptejte se nás na možnost platby fakturou na info@eobaly.cz a my se Vám pokusíme vyjít vstříc.

Možnosti dopravy

Dopravujeme kurýrní službou DHL a PPL

PPL

kurýrní službou DHL nebo PPL.
dobírkou

Osobní odběr

Je možnost si vyzvednout zboží u nás ve firmě. Je potřeba udělat objednávku přes eshop nebo emailem: info@eobaly.cz
Mapa osobního odběru
Navigovat
platba

Vlastní doprava

pro velké zásilky disponujeme vlastní přepravní službou (individuální dohoda)

Způsob dopravy

  • kurýrní službou DHL nebo PPL
  • osobní odběr na pobočce v Dobrušce
  • pro velké zásilky disponujeme vlastní přepravní službou (individuální dohoda)

Cena dopravy (poštovné)

  • ZDARMA u objednávky od 5 000 Kč bez DPH, platí pouze pro ČR.
  • 199 Kč bez DPH / 239 Kč s DPH. U ceny zboží nižší než 5 000 Kč bez DPH činí paušál na přepravu zásilky 199 Kč bez DPH pro jednu objednávku a dodání do jednoho místa v ČR. V případě platby dobírkou účtujeme doběrečné 40 Kč bez DPH.

Dodáváme do 24 hodinPoskytované služby

Dodání zboží do 24 hodin

Pokud bude objednávka učiněna do 11 hodin, zboží je možné dodat následující pracující den.

Dodání na požadovaný termín

U nás si můžete zvolit přesný termín dodání. Výhodné, pokud budete obalové materiály potřebovat např. až za 14 dní a během této doby je nemáte kde skladovat. Zboží pro Vás bude rezervováno. Ve své podstatě se jedná o dodávku "Just In Time".

Možnost rozdělení objednávky

Jestliže některé zboží není skladem v požadovaném množství, můžete si zvolit rozdělení objednávky. Dostupné zboží pak bude doručeno v nejbližším možné termínu a zbytek ihned po naskladnění. Tato služba je ZDARMA (není účtováno dvojí dopravné).

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Letní akce 2