Eobaly Servisbal

Často kladené dotazy

1. Nemohu se přihlásit

Zvolte možnost nechat si zaslat nové heslo, které přijde na Váš email do pár minut. Nebo kontaktujte zákaznické oddělení na info@eobaly.cz nebo na telefonu 499 97 97 97.

časté dotazy

zapomenuté heslo

2. Chci změnit fakturační adresu

Kontaktujte emailem zákaznické oddělení na info@eobaly.cz. Vaše osobní údaje změnit lze. Doporučujeme přidat do přílohy podepsané memorandum.

3. Chci změnit dodací adresu

Po přihlášení do klientské sekce přes tlačítko "Váš účet" v dolní části vyberte tlačítko "Přidat dodací adresu" a vyplňte formulář. Stane-li se, že je třeba zadanou adresu změnit, kontaktujte zákaznické oddělení na info@eobaly.cz nebo na 499 97 97 97.

Dodací adresa - časté dotazy

4. Chci změnit fakturační email

Pokud si přejete odebírát faktury emailem, pak můžete zaškrtnout souhlas s elektronickou fakturací v klientské sekci přes tlačítko "Váš účet". V případě, že si přejete, abychom Vám posílali faktury na více emailových adres, oddělte je středníkem. Stane-li se, že je třeba zadanou adresu změnit, kontaktujte zákaznické oddělení na info@eobaly.cz nebo na 499 97 97 97.

Fakturační adresa - časté dotazy

5. Chci změnit své platební podmínky

Přejete-li si změnit jakékoliv údaje, kontaktujte zákaznické oddělení na 499 97 97 97 nebo emailem na info@eobaly.cz.

6. Chci odstranit neplatnou registraci

Přejete-li si odstranit neplatný účet, kontaktujte zákaznické oddělení na 499 97 97 97 nebo emailem na info@eobaly.cz. Rádi Vám pomůžeme.

7. V jakém formátu mám poslat tisková data?

Nejste si jisti co nám poslat, aby tisk byl co nejkvalitnější? Zpracovali jsme pro Vás přesné požadavky na tisková data pro naši výrobu. Vstupní formáty digitálních dat.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací